Gekozen auto:
Auto wijzigen
Renault Captur TCe 155
Renault Captur TCe 155 154PK (Captur II - HF)
Bouwjaar 01-2020 - heden

Luchtfilters voor jouw Renault Captur TCe 155 (Captur II - HF) 2020-01 tot heden

De luchtfilters op deze pagina passen op je Renault Captur TCe 155. Je kunt kiezen uit originele kwaliteit of premium kwaliteit. Premium luchtfilters zijn vaak net wat hoogwaardiger uitgevoerd dan standaard filters.
Beschikbare onderdelen
Luchtfilter
Artikelnr: 184244
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Lengte: 206 mm
  • Breedte 2 [mm]: 140 mm
  • Hoogte: 55 mm
29% korting
€ 22, 29
€ 31,21
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: 174597
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Lengte: 233 mm
  • Breedte 2 [mm]: 128 mm
  • Hoogte: 56 mm
36% korting
€ 16, 96
€ 26,33
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: ADBP220129
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Specificaties
  • Merk: Blue print
  • Lengte: 206 mm
  • Breedte 2 [mm]: 140 mm
  • Hoogte: 55 mm
29% korting
€ 22, 49
€ 31,50
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: ADN12291
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Specificaties
  • Merk: Blue print
  • Lengte: 233 mm
  • Breedte 2 [mm]: 128 mm
  • Hoogte: 56 mm
31% korting
€ 16, 96
€ 24,64
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: E1523L
Voor 17:00 besteld, zaterdag in huis!
Specificaties
  • Merk: HENGST FILTER
  • Lengte: 233 mm
  • Breedte 2 [mm]: 130 mm
  • Hoogte: 56 mm
29% korting
€ 20, 92
€ 29,29
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: A3177
Voor 17:00 besteld, zaterdag in huis!
Specificaties
  • Merk: PURFLUX
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Zonder voorfilter
  • Hoogte: 57 mm
  • Lengte: 206 mm
  • Breedte 2 [mm]: 140 mm
29% korting
€ 19, 60
€ 27,67
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: A3010
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Specificaties
  • Merk: PURFLUX
  • Hoogte: 56 mm
  • Lengte: 223 mm
  • Breedte 2 [mm]: 128 mm
29% korting
€ 17, 52
€ 24,53
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: C 21 110
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Specificaties
  • Merk: MANN-FILTER
  • Lengte: 206 mm
  • Breedte 2 [mm]: 140 mm
  • Hoogte: 55 mm
29% korting
€ 34, 70
€ 48,63
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: F 026 400 625
Voor 17:00 besteld, zaterdag in huis!
Specificaties
  • Merk: Bosch
  • Lengte: 224 mm
  • Breedte 2 [mm]: 130 mm
  • Hoogte: 57 mm
29% korting
€ 21, 13
€ 29,57
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: C 24 057
Voor 17:00 besteld, dinsdag in huis!
Specificaties
  • Merk: MANN-FILTER
  • Lengte: 226 mm
  • Breedte 2 [mm]: 129 mm
  • Hoogte: 53 mm
29% korting
€ 29, 97
€ 41,96
incl. BTW
Prijs per stuk

Luchtfilters Renault Captur TCe 155

De juiste Luchtfilters voor jouw Renault Captur TCe 155

Het vinden van de juiste Luchtfilters voor je Renault Captur TCe 155 is cruciaal voor het behoud van de veiligheid en prestaties van je voertuig. Door te kiezen voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op het type van jouw auto, ben je verzekerd van een optimale werking. Van remonderdelen tot ophanging, elk onderdeel is afgestemd op de unieke specificaties van jouw voertuig, zodat je altijd op de weg kunt vertrouwen op jouw Renault Captur TCe 155.

Kwaliteitsonderdelen voor jouw Renault Captur TCe 155

Voor jouw Renault Captur TCe 155 zijn er tal van Luchtfilters beschikbaar die voldoen aan strenge kwaliteitsnormen. Het kiezen van hoogwaardige onderdelen is niet alleen belangrijk voor de prestaties van je auto, maar ook voor de levensduur ervan. Door te investeren in de juiste Luchtfilters voorkom je onnodige slijtage en zorg je ervoor dat je voertuig optimaal blijft presteren, ongeacht de omstandigheden.

Perfect passende Luchtfilters voor jouw Renault Captur TCe 155

De Luchtfilters die je kiest, moeten niet alleen van hoge kwaliteit zijn, maar ook perfect passen bij de specificaties van jouw Renault Captur TCe 155. Dankzij de nauwkeurige afstemming op dit specifieke type, ben je verzekerd van een eenvoudige installatie en een lange levensduur van de onderdelen. Of je nu onderdelen vervangt of onderhoud uitvoert, met de juiste Luchtfilters blijft jouw auto in topconditie.

Wat vind je van deze pagina?